Regulamin

Poniższy regulamin powstał w celu ułatwienia kontaktu i miłej współpracy z Tobą – nazwanym/ą w regulaminie KLIENTEM, a mną czyli FOTOGRAFEM.

1. Rezerwacja sesji zdjęciowej jest równoznaczna z akceptacją regulaminu.

2. Klient umawiając się na sesję potwierdza, że zapoznał się z portfolio fotografa akceptuje to w jaki sposób wykonuje zdjęcia i jak je finalnie obrabia.

3. Chętni na sesje muszą powierzyć Fotografowi swoje imię i nazwisko, adres mailowy oraz nr telefonu w celu umożliwienia kontaktu w sprawach dotyczących informacji oraz realizacji usług.

4. Sesje zdjęciowe noworodkowe, niemowlęce, rodzinne i ciążowe odbywają się w studiu w Orzeszu. Wykonuję rownież sesje w plenerze – ciążowe, narzeczeńskie i rodzinne. W przypadku braku pogody w dniu w którym ustalony był termin sesji przekładamy termin sesji lub sesja odbywa się w studiu.

5. Na sesję zdjęciową należy przyjść punktualnie. W przypadku spóźnienia lub niemożliwości dotarcia proszę o uprzedzenie przynajmniej 30 minut przed umówioną godziną sesji. W przypadku spóźnienia odliczany jest czas poświęcony przeze mnie na sesję.

6. Na sesję należy umawiać się z miesięcznym/ dwumiesięcznym wyprzedzeniem. Aby umówić się na sesję należy zapytać o dostępny termin.

7. Dostępny termin rezerwowany jest przez 2 dni w tym czasie Klient zobowiązany jest do zapłaty zadatku ( tytuł: sesja ). Wpłacony zadatek jest równoznaczny z rezerwacją terminu. Brak wpłaty jest równoznaczny z brakiem rezerwacji, wówczas dany termin jest ponownie dostępny.

Coconut Studio Beata Szymik-Biskupska
ul. Podgórska 20A
43-180 Orzesze
ING Bank Śląski 34 1050 1634 1000 0097 3394 6736
Tytuł: sesja + data

8. Klient ma prawo przesunąć termin sesji. Przesunięcie terminu jest równoznaczne z wpłaceniem pozostałej kwoty za sesję. Drugie przesunięcie terminu odbywa się bez konsekwencji, trzecie przesunięcie terminu jest równoznaczne z utratą przez Klienta wpłaconej kwoty za sesję.

9. Fotograf ma prawo dwukrotnie przesunąć termin sesji bez żadnych konsekwencji.

10. Wynagrodzenie za sesję zdjęciową należy uiścić w dniu sesji gotówką lub przelewem do dnia sesji.

11. Przed sesją klient deklaruje wybrany pakiet zdjęciowy. Po sesji pakiet nie może być pomniejszony. Pakiet może być powiększony o dodatkowe zdjęcia.

12. Klient otrzymuje dokładnie taką ilość zdjęć jaką ostatecznie zdeklarował. Nie ma możliwości otrzymać pozostałych niewybranych zdjęć.

13. Nie oddaję nieobrobionych zdjęć. Nie ma możliwości wykupienia nieobrobionych zdjęć.

14. Po wykonanej sesji w terminie 7 dni klient otrzymuje zdjęcia do wyboru.

15. W terminie 10 dni od dnia wybrania galerii fotograf prześle wybrane gotowe zdjęcia do akceptacji.

16. Po akceptacji gotowych zdjęć w terminie do 14 dni Fotograf powiadomi o odbiorze wywołanych zdjęć.

17. Popędzanie fotografa nie ma wpływu na końcowy termin, a ma wpływ na jakość jego pracy pod wpływem stresu.

18. Możliwość wykonania usługi express (10 dni) dopłata 50 % kwoty wybranego pakietu.

19. Odbitki mogą zostać przesłane do paczkomatu lub kurierem za dodatkowa opłatą 17 zł.

20. Nie zgadzam się na kadrowanie zdjęć, nakładanie filtrów na Instagramie oraz jakiekolwiek modyfikacje dotyczące ostatecznego wyglądu wykonanej przeze mnie fotografii – to ja posiadam prawa autorskie.

21. Administratorem  danych osobowych KLIENTA jest Coconut Studio Beata Szymik-Biskupska z siedzibą w Orzeszu, ul. Podgórska 20A, NIP 6351801800, mail: fotografiabeataszymik@gmail.com

22. Istnieje możliwość wykupienia sesji w postaci bonu podarunkowego. Bon ma ważność 9 miesięcy od daty zakupu. Opłatę za bon należy uregulować w dniu zakupu. Bonu nie można wymienić na gotówkę jak również nie można go zwrócić. Po upływie 9 miesięcy bon przepada.  Należy wziąć pod uwagę dostępność terminów i nie umawiać się na sesję w dniu w którym ważność bonu mija.

23. Na sesji istnieje bezwzględny zakaz fotografowania i kamerowania bez uprzedniego zapytania Fotografa. Podawanie dzieciom telefonu w celu uspokojenia czy zwrócenia ich uwagi jest OSTATECZNOŚCIĄ.

24. Na sesje należy przygotować się wg zaleceń fotografa. Fotograf zastrzega sobie, że na efekt końcowy zdjęć ma również wpływ przygotowanie klienta do sesji.

25. Za szkody wyrządzone w studiu przez dziecko odpowiada rodzic.

26. Na sesję możemy zabrać przekąski dla dzieci, ale obowiązuje zakaz spożywania czekoladowych rzeczy.

27. Sesja rodzinna/noworodkowa to zdjęcia jednej rodziny (mama, tata + dziecko/dzieci), jeżeli klient życzy sobie ujęcia również z dziadkami/chrzestnymi lub innymi członkami rodziny należy poinformować Fotografa o tym fakcie, aby ustalić szczegóły sesji.